Anasayfa

JUVAPEN UZMAN GÖRÜŞÜ - DR. ALİ ŞAHAN

Hatalı ve abartılı estetik uygulamalar hastayı hem fiziksel hem de psikolojik olarak olumsuz etkiler. Sık kullanılan botoks uygulamalarında hata payını en aza indiren “Juvapen Botoks Kalemi” yöntemi hem hasta hem de doktor için avantaj sağlar.

Milimetrik dozaj sağlama özelliğine sahip olduğu için uygulama tüm bölgelere aynı oranda yapılıyor böylece hasta kötü bir sürprizle karşılaşmıyor. Yani aşırı doz ve hatalı uygulama riski yok. Maske yüz, şeytan kaşlar ve gülüş bozuklukları oluşma riski en aza iniyor.

Manuel enjeksiyona kıyasla çok daha az morarma ve şişme meydana geliyor. Ayrıca deriye sabit basınçla enjeksiyon yapıldığı için hasta neredeyse hiç acı hissetmiyor. Doktor her seferinde farklı enjektör kullanmak zorunda olduğu için bulaşıcı hastalık riski de ortadan kalkmış oluyor.

Uygulama sayesinde botulinum toksin malzemesinin %20 oranında daha az harcanma imkanı veriyor çünkü Juvapen tam ihtiyaç olan dozu enjekte edebilme özelliğine sahip. Bu sayede fazla doz vermeyip daha doğal bir sonuç elde ediyorsunuz. Aynı zamanda az doz da vermemiş oluyorsunuz ve yapılan uygulama sonrası elde edilen güzel sonuç erkenden gitmemiş oluyor.

Optimum doz sayesinde uygulama yapılan hasta 10-20 gün sonra kontrole geldiğinde tekrar eksik gelen yerlere uygulama yapılmak zorunda kalınmıyor çünkü genellikle kontrolde optimum doz uygulaması sayesinde hastaya yeniden acı çektirmek yerine hastanın övgü dolu sözleri ile mutlu oluyorsunuz.

Doktorun enjeksiyon kontrolü yapmadan sadece uygulama alanına odaklanmasını sağlayarak morarma, şişme ve kanama riski en aza iniyor.
 
Dr. Ali ŞAHAN
Dermatoloji Uzmanı
 

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon info@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon LEVENT MAH. LEVENT CAD.
NO:49 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
POSTA KODU 34330

 

icon icon icon   icon

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');