İK  |  E-SİPARİŞ

Anasayfa

CİLT ANALİZ CİHAZI - OBSERV® 520

OBSERV®520

Ürün adı:  Observ®520

Patoloji: Cilt sorunlarının teşhisi

Yapısı: Cilt analiz cihazı

Etki mekanizması:  Farklı aydınlatma modları sayesinde cildin sahip olduğu farklı cilt durumları ve sorunlarına ait daha keskin, ayrıntılı bir görsel imaj elde edilmesini sağlar.

Kilit özellikler ve faydalar: Güçlü polarizasyon ve floresan ışık teknolojileri kullanılarak yaygın cilt bozukluklarının kolayca teşhis edilmesine yardımcı olur.

Cilt problemlerinin çoğu cildin daha derin katmanlarından kaynaklanır ve sadece insan gözü ile teşhis edilebilmesi güçtür. Bu kullanımı kolay referans kılavuzu, uzmanlara OBSERV® in güçlü polarizasyon ve floresan ışık teknolojilerini kullanarak yaygın cilt bozukluklarını kolayca teşhis etmeleri konusunda yardımcı olur.

Her bir cilt bozukluğunun ayırt edici karakteristikleri ve bununla birlikte aynı görünen problemler arasındaki açık kıyaslama OBSERV® in farklı aydınlatma modları altında gösterilir.

Bu kılavuz cildin iç biyolojik mekanizmalarının bozulmasına bağlı olan cilt problemlerinin teşhisinde hızlı bir referans olacaktır:

- Cilt dokusu:
Keratinizasyon sürecindeki bozulmalar, yapısal bütünlüğün kaybı, enfeksiyonlar, enflamasyonlar ve esneklik kaybı.
- Cilt renklenmesi: Pigmentasyon bozuklukları, enflamatuar tepkiler, vasküler anormallikler.
- Cilt sekresyonları: Esansiyel yağ asidi eksikliği (FAD), bozulmuş asit dengesi, akne, bakteri.

OBSERV® 520 Işık Modları:

Gün Işığı: Gün ışığı modu hastanızın cildini kontrollü gün ışığı şartları altında gözlemlemenize imkân tanır. Gün ışığı ve diğer cilt analiz modlarında cildin görünümünü karşılaştırır. Cilt sorunları gün ışığında ve diğer ışık modlarında kolayca karşılaştırılabilir.

Gerçek UV: Cilt hücrelerinin ve sekresyonların farklı floresans davranışları sayesinde, görülmesi zor veya benzer şekilde görünen cilt sorunları ayırt edilebilir hale gelir.

Wood’s: Wood modunun spektral kompozisyonu klasik bir Wood ışığını taklit eder. Yoğunluk kadranını kullanarak Wood ışığı spektrumu ayarlanabilir ve ilave bir teşhis boyutu sağlar.

Çapraz-Polarize: Çapraz polarize modda cildin yüzey parlamaları ve ciltte vasküler veya pigmentasyon bozukluklarını açığa çıkaran doğrudan bir görünüm sağlanır.

Paralel-Polarize: Paralel polarize mod, cilt mikro rölyefi, ince çizgiler ve kırışıklık oluşumları gibi cildin yüzey dokularının görünürlüğünü arttırır.

Benzersiz floresan ve polarize ışık aydınlatma teknolojisi sayesinde OBSERV® 520 cilt sorunlarını anında ortaya çıkararak, farkındalık yaratır ve oluşturulacak uygulama programlarına yardımcı olur.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon info@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon LEVENT MAH. LEVENT CAD.
NO:49 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
POSTA KODU 34330

 

icon icon icon   icon

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');