İK  |  E-SİPARİŞ

MEDYA ARŞİVİ

Cosmelan ile yazın cildinizde oluşan güneş lekelerinden kurtulun!
L'officiel dergisinin bu ayki yayınından detaylara erişebilirsiniz.

İki yılda bir düzenlenen, 5-8 Eylül’de gerçekleşecek olan DOD Dermatoloji Gündemi'nin 6.sı bu yıl Sapanca Elite World Sapanca Otel’de düzenledi.
VI. DOD Dermatoloji Gündemi’nde eğitimi gerçekleştiren Prof. Dr. Recep Dursun’a teşekkür ederiz. 

İki yılda bir düzenlenen, 5-8 Eylül’de gerçekleşecek olan DOD Dermatoloji Gündemi'nin 6.sı bu yıl Sapanca Elite World Sapanca Otel’de düzenledi.
VI. DOD Dermatoloji Gündemi’nde eğitimi gerçekleştiren Prof. Dr. Başak Kandi’ye teşekkür ederiz.

Cosmelan ile yazın cildinizde oluşan güneş lekelerinden kurtulun!
Vogue dergisinin bu ayki yayınından detaylara erişebilirsiniz.
 

Elle Dergisi, Cosmelan Leke Tedavisi'ni sayfalarına taşıyarak okurlarına tavsiye etti. Cilt lekelerinizden kurtulmanızın mümkün olduğunu sunan haberde, Cosmelan Leke Tedavisi'ni yaparak lekelerinizden kalıcı olarak kurtulmanızı ve sağlıklı bir cilt görünümü ortaya çıkardığı vurgulandı.

 

Global Eyecone, göz çevresinde oluşan morluk ve yorgun görünümün giderilmesindeki güçlü etkisi ile Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekine konuk oldu. Global Eyecon, koyu renk görünümü azaltmasının yanı sıra deri sıkılığının artırılması ve torbalanmanın önüne geçilmesine yardımcı oluyor.
 

Göz çevresi morluklarının giderilmesi için Mesosetetic tarafından özel olarak geliştirilen Global Eyecon’un özelliklerini Dr. Burcu Yamangöktürk Solak anlattı. Dr. Solak, hekimler tarafından uygulanan Global Eyecon hakkında şu bilgileri aktardı: “Global eyecon periocular yaşlanma ve yorgunluk karşıtı steril solüsyon, mikro sirkülasyonda renk açma ve dekonjestan etkiye sahip etken maddelerin kombinasyonudur. Mikro-iğneleme veya diğer transdermal araç sistemleri ile yapılacak transdermal işlem için uygundur.”

Yaşlanma sürecinde göz çevresindeki deride kolajen ve elastin azalır, ödem atıcı mekanizmalar zayıflar ve torbalanmalar başlar. Göz çevresi yıllar içinde yoğun, korunmasız güneş nedeniyle koyulaşır. Global Eyecon, bu belirtilerin giderilmesinde etkili yöntemlerindendir.

 

Ellanse Akıllı Dolgu Atölyesi Dr. Şehriyar Nazari’nin eğitmenliğinde yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Uygulamaya dair dikkat çekici bilgilerin paylaşıldığı atölyeye katkılarından dolayı Dr. Şehriyar Nazari'ye teşekkür ederiz. 

Perfectha 3D Dolgu Atölyesi, Dr. Ercan Cihandide’nin eğitmenliğinde gerçekleştirildi. Katılımcıların dikkatle izlediği uygulamalı eğitimde, detaylar ve püf noktalar detaylı şekilde anlatıldı. Eğitimdeki katkılarından dolayı Dr. Ercan Cihandide’ ye teşekkür ederiz.

 

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');