İK  |  E-SİPARİŞ

MEDYA ARŞİVİ

17-19 Mayıs Tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Indercos Academy Leke Tedavi Kursu Mesoestetic Ürünleri ile gerçekleştirildi. Kurs Eğitmeni Prof. Dr. Erol Koç’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 

Mayıs ayının gözde güneş koruyucusu Mesoestetic Melan 130+ Pigment Control oldu. Formsante ve Bride’s dergileri Mesoestetic yüksek faktörlü güneş koruyucuyu tavsiye ederken özelliklerini de okuyucuyla paylaştı. Formsante, Melan 130+ Pigment Control’ün özel içeriği ile güneş ışınlarından korunmayı iki katına çıkardığına ve cilt tonunu eşitlediğine dikkat çekerken, Bride’s Dergisi lekelenmeleri önlediğini vurguladı.

1-5 Mayıs Tarihlerinde gerçekleştirilen 14. Ege Dermatoloji Günleri’nde; Mezoklinik eğitimleri katılımcılara dolu dolu bir kongre yaşattı.

Dr. Kubilay Yücel Cosmelan ve Aknelan, Dr. Ulaş Güvenç Mesohyal Mezoterapi ve PRP, Prof. Dr. Başak Kandi ise Dolgu Uygulamaları - Perfectha Subskin konusunda sunum ve eğitimler gerçekleştirdi.

Mezoklinik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Adanır mezoterapi tabancası MP&Gun tanıtımı ile katılımcılarla buluşurken, Dr. Ulaş Güvenç tabancanın kullanımı ile ilgili eğitim verdi.

Harper’s Bazaar Dergisi Mesoestetic’in 3 ürününü sayfalarına taşıdı. Kaliteli Yaşam Kliniği’nden Dr. Yasemin Savaş, yeni evleneceklere Mesoestetic Hydra-vital ‘i, Harper’s Bazaar Güzellik Editörü Pelin Hasçalık ise okuyucularına Mesoestetic Mesoprotecht serisinde yer alan Mineral Matt Antiaging Fluid ve Sun Protective Repairing Stick’i önerdi. Hasçalık, güneş koruyucu serisinin gözde ürünlerinden Mineral Matt Antiaging Fluid’ın hassas ciltler için matlaştırmadan koruma sağladığına, Sun Protective Repairing Stick’in ise göz kontürü ve dudaklardaki leke izlerini onardığına dikkat çekti.

Katılımcıların ilgiyle karşıladığı Silhouette Soft Atölyesi, 17 Nisan’da Prof. Dr. Aydın Saray’ın eğitmenliğinde gerçekleşti. Atölyede iplikle yüz germe operasyonu hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı. Katkılarından dolayı Prof. Dr. Aydın Saray’a teşekkür ederiz.

 

Silhoutte Soft Eğitimi, Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural’ın anlatımı ile İstanbul Halkalı Merkez Ofisimizde 29 Mart’ta gerçekleştirildi.

Dr. Cahit Vural katılımcılara teknolojinin tarihçesinden, hasta ihtiyaçlarının analizine, operasyon öncesi yapılması gerekenlerden uygulamanın detaylarına kadar kapsamlı bir sunum ile katılımcıları bilgilendirdi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği Silhoutte Soft Eğitimi sonrası, katılımcılar uygulama ile ilgili detaylı bilgiler edinme fırsatını yakaladı.

27-30 Mart tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen 4. Uluslararası Indercos Dermatoloji ve Kozmetoloji Konresi’nde katılımcı doktorlara yönelik Perfectha ve Mesofiller dolgu kursu verildi. Eğitimi gerçekleştiren Dr. Ulaş Güvenç’e teşekkür ederiz.

 

Anne Bebek Dergisi, Nisan Ayı sayısında; Glens İstanbul'da Dermatoloji Uzmanı Dr. Burcu Yamangöktürk Solak'ın keyifli anlatımıyla gerçekleştirilen Mesoestetic Mesoprotech Serisi lansmanına yer verdi. Haberinde Mesoestetic güneş koruyucu serisini değerlendiren Anne Bebek Dergisi, ürünlere tam not verdi ve Melan 130 Pigment Kontrolü favori ürünleri olarak açıkladı. Dergi #Melan130 Pigment Control ile ilgili şu bilgilere yer verdi:

UVA ve UVB korumasını mümkün kılan fiziksel ve kimyasal filtrelerin özel kombinasyonundan oluşan yeni Melan 130 Pigment Control, leke görünümünü azaltır ve cilt tonunu eşitleyerek cildin parlaklığını artırır. Koruyucu hücre kompleksi sayesinde kızılötesi radyasyona ve görünür ışığa karşı biyolojik antioksidan koruma sağlar. Aynı zamanda leke oluşumunu önleyen krem, suya karşı da dirençlidir.

 

Diva Dergisi ise haberinde okuyucularına Mesoestetic Mesoprotech güneş serisinin genişletildiğini ve yeni eklenen ürünlerle serinin daha da güçlendiğini aktardı.

Mobil uygulama Zubizu kullanıcılarına Mesoestetic Mesoprotech serisinde yer alan Melan 130 Pigment Control güneş koruyucuyu tavsiye etti. Zubizu, tavsiyesinde Melan 130 Pigment Control’ün güneş koruyucular için gereken minimum korumayı iki katına çıkardığına ve suya karşı dirençli olduğuna dikkat çekti.

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');