İK  |  E-SİPARİŞ

THALION CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

THALION CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

09 thalionÜrün Adı: Thalion
Patoloji: Saç-yüz-vücut estetik sorunları
Görevi: Hiperpigmentasyon, tüm yaşlanma izlerinin seviyeleri, nem, estetik sorunlar, akne, kuperoz, stria, lipoliz, selülit, saç sorunlarının tedavisine yardımcı olur.
Yapısı: Aktif maddeler kombinasyonu
Kilit özellikler ve faydalar: Güçlü aktif madde içeren ürünler yoğun konsantrasyonları sayesinde saç, yüz ve vücut problemlerinin çözümünde etki gösterirler.

Denizin insan sağlığına olan faydalarını ürünleriyle birleştirmiş Thalion markası; cilt ve vücut problemlerinin giderilmesinde çok geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Fransa’nın kuzey batısında üretimini gerçekleştiren Thalion; ana hammadde olarak yosun, deniz suyu bununla birlikte denizden çıkan, insan vücuduna faydası olan kullanabilecek her maddeyi ürünlerinin üretiminde kullanır. Üretimde kullandıkları yosunları Fransa kuzeybatısında yer alan Iroise denizinde yetiştirir ve hasat ederler. Hasat ve dönüşümü yapılan yosunların kalitesi, yoğun özel formüller ve ürünlerin etkenliğini sağlamak için üretimin her aşamasında kontrolden geçirilir. Hammaddeden bitmiş ürüne kadar sıkı kontrol mekanizması vardır.

Thalion markasını diğer markalardan ayıran en büyük özelliği; yosun üretimini ve hasadını kendileri gerçekleştirdikleri için, en yüksek kaliteye sahip yosunları kendi ürünlerinde kullanırlar. Kaliteli ve uygun ürün imkanını yaratırlar.

thalion cilt bakimiThalion, paraben içermeyen cilt ve vücut lansmanıyla dünya kozmetik piyasasında aranılan markalardan biri olma özelliğine sahiptir. Cildin ve vücudun ihtiyacı göz önünde tutularak oluşturulmuş serileri içinde: cilt arınmasını sağlayan temizleme grubu, nemsizlik problemine karşı dengeleyici nem serisi, yağ-sivilce-akne sorunlarının çözümünde etkili arındırıcı yağlı cilt serisi, hassasiyet yaşayan ciltlerin rahatlamasını sağlayan sakinleştirici-hassas cilt serisi, yaşlanma evrelerinin sorunlarının çözümünde etkili anti aging serileri, ton dengesini sağlayan özel kombinasyon içeren aydınlatıcı serisi, U.V. ışınlarından cildi koruyan aynı zamanda yaşanan bronzluğu sabitleyen güneş serisi ve vücut problemlerinin çözümüne yardımcı olacak yosunun zayıflama etkisini gösteren dolaşım arttırıcı, detoks etkili, selülit giderici, nemlendirici banyo – sargılama vücut bakımları ve tamamlayıcı ev bakım ürünleri vücut serisinde yer almaktadır.

Yüksek kaliteye sahip yosun, tuzundan arındırılmış deniz suyu, zengin bitkisel etken maddeler kullanarak oluşturulmuş Thalion ürünleri tüm cilt tipleri için uygundur.

WEB SİTESİNE GİDİN

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

MEDYA ETKİNLİK

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');