İK  |  E-SİPARİŞ

MESOESTETIC DERMOKOZMETİK SERİSİ

MESOESTETIC DERMOKOZMETİK SERİSİ

01 mesoesteticÜrün Adı: Mesoestetic dermokozmetik
Patoloji: Saç-yüz-vücut estetik sorunları
Görevi: Hiperpigmentasyon, tüm yaşlanma izlerinin seviyeleri, estetik sorunlar, akne, kuperoz, stria, lipoliz, selülit, saç sorunlarının tedavisine yardımcı olur.
Yapısı: Aktif maddeler kombinasyonu
Kilit özellikler ve faydalar: Güçlü aktif madde içeren ürünler yoğun konsantrasyonları sayesinde saç, yüz ve vücut problemlerinin çözümünde etki gösterirler.


İspanya markası olan Mesoestetic; estetik uzmanlara ve son tüketiciye yönelik dermokozmetik ve nutrasötik ürünleri geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir. Mesoestetic dermokozmetik serisinde yer alan tüm ürünleri, en yüksek ilaç kalitesi, güvenli ve kontrol standartları ile üretilmektedir.

Klinik araştırmalara dayanarak, geleneksel kozmetiklere göre kullanılan aktif maddelerin konsantrasyonları önemli ölçüde daha yüksektir, yaratılan özel formüller maksimum etkiye ve tedavi edici özelliklere sahiptir. Dermokozmetik ürünlerin güvenli, etkili çalışmalarını sağlayabilmek için, Mesoestetic Pharma Grubu biyoteknoloji ünitesi, gözetim ve medikal takip ünitesine sahiptir. Gözetim ve medikal takip ünitesi kozmetik bakım ve ürünlerin etkinliğini ve güvenliğini artırmak için çalışmalar yürütmektedir.

Mesoestetic dermokozmetik serisi içinde yaşanan cilt ve vücut problemlerinin çözümünde etkili profesyonel bakımları ve tamamlayıcı ev bakım ürünleri bulunmaktadır.

dermokozmetikCildin ve vücudun ihtiyacı göz önünde tutularak oluşturulmuş dermokozmetik seri içinde: Cilt hijyenliğini sağlayan temizleyici grubu, ihtiyacına yönelik veya yaşanan problemlerin çözümüne destek olacak cilt bakım grubu, yaşlanma evrelerinin sorunlarına karşılık anti aging serileri, ton dengesini sağlayan aydınlatıcı serisi, U.V. ışınlarından cildi koruyan aynı zamanda besleyen güneş serisi ve vücut problemlerinin çözümüne yardımcı olacak vücut serisi yer almaktadır.

Yüksek konsantrasyona sahip zengin aktif madde ile formüle edilmiş dermokozmetik serisi tüm cilt tipleri için uygundur.

WEB SİTESİNE GİDİN

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

MEDYA ETKİNLİK

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');